Gebelik

norlevo ertesi gün hapı

norlevo ertesi gün hapı

merhaba sizlere daha önce ertesi gün hapları hakkında bilgi vermiştik, bugün ertesi gün hapı olan norlevo hakkında daha detaylı bilgiler sunacağım.

norlevo hapı ;

Norlevo hapı içerisinde iki adet hap bulunmaktadır. Bunların ilk tabletini korunmasız girdiğiniz cinsel ilişkiden sorna almalısınız. Norlevo hapı cinsel ilişki sonrasında en geç 72 saat içerisinde alınmalıdır, ama ne kadar erken alınırsa o kadar iyi olacaktır.norlevo hapının yan etkilerine bir göz atalım isterseniz; kusma, mide bulantısı, meme hassasiyeti, baş ağrısı, karın ağrısı, damla damla şeklinde kanama gibi çaşitli yan etkileri olabilir.

norlevo ertesi gün hapı

norlevo ertesi gün hapı

Norlevo ertesi günü hapı yumurtlamayı geçici olarak engelleyerek gösterir ayrıca sperm ve yumurtlama hücrelerinin birleşmesini ve döllenmiş yumurtanın da raihm duvarına yerleşmesini engeller, böylelikle gebelik engellenmiş olur.

Sağlıklı ve mutluluk dolu hamilelik ler dilerim…

Bir önceki yazımız olan neden hamile kalamıyorum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 Responses to norlevo ertesi gün hapı

  1. sulee

    Biz erkek arkadasimla korunmasiz iliskiye girdik o sirada kanamam oldu adet gibi bayagi geldi sonra icime bosalinca bu kanama sona erdi ben de korkudan etesi gunu norlevo adli hapi ictim kanamam hala yok hamile miyim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir