Gebelik

Bebeğin Anneye Mektubu

Annem ,

En güçlü bağımız , 4.5 aylıkken seni işitmeye başladıgım andı..İlk duydugum ses,senin kalbindi.

Hayırlıyormusun ,ilk bana dokunduğun zaman,yani karnıma 🙂 İşte , var oldugumu anladım.Senin için tek gerçek ,babamdan sonra ben oldugumu anladım.Benim için de gerçek ,sen oldugun için dünyaya geleceğim.

Birtek senin kucağında sakinleŞecegimi biliyorsun değil mi,bu yüzden karnında cok rahatım. senin kokun yeter ,şimdiden hissediyorum zaten annem ..
Bebeğin Anneye Mektubu
Hani tekmeler atıyorum ya sana,işte güçlü oldugumu bil diye,her minik tekmem,aslında birazda sabırsızlaşıyorum kucagında olabılmek için.Anlıyorsun değil mi..

Bugün doğum gününmüş,melekler söyledi bir gün önceden.merak etme ben sevincimi karnında aslında senle yaşıyorum.suan bana baktıgını biliyorum.bana hep öyle bak olur mu anne..cünkü biliyorum beni düşünüyorsun,bana her dokundugun da ,konustugunda benle ,beni sevdiğini her defasında daha cok anlıyorum.

Dünyaya geldiğim de,bir tek sana güveneceğimi de biliyorum.

İsterdim dogum günün de dünyaya gelmek sana hediyeni vermek ,üzülme annem ,sene ye oradayım.

Simdi hayat yolunda seninle olmak için bir an çıkmak kokunu duymak istiyorum,aglayıp beni kucagına almanı okadar istiyorum ki.

Üzülme ilk kutlayan da benimJçünkü o gün ,o gece sadece ben varımJben her saat kutluyorum seni..

Sevinçliyim cünkü beni dünyaya getirecek annem ,iyi ki var,annanemi de unutmamak lazım.Beni sana vericek o şirin kadın 🙂

Çok uzatmayayım ,zaten sabırsızlanıyorum,bir an orda olmak için.Dogum günün kutlu olsun ,güzel kadınım ,iyi yürekli fedakar annem ..sen yürekli kadın annem ,sana şimdiden hasretim..

Bir önceki yazımız olan Sürtünme Yoluyla Hamile Kalınır mı? başlıklı makalemizde hamilemiyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir