Gebelik

2014 Gelinlik Modelleri

2014 gelinlik modelleri arasında bir inceleme turuna çıktığımız zaman Fransız danteline en çok yer verilen sene olduğunu görebiliriz. Bu sene kaliteden ödün verilmeden hazırlanan tasarımlara denk gelmemiz mümkün gibi duruyor. Dantel detayının en çok gözler önüne serildiği sene olarak 2014 yılını belirlesek, sanıyorum yanılmış olmayız.

Her sene olduğu gibi bu sene de kabarık etekli modellere denk gelebiliyoruz. Bir diğer adı ile prenses model diye anılan bu modeller bu sene de en çok tercih edilenler listesinde ilk sıraya oturuyor. Yalnız bu sene dikkatlerden kaçmayan bir diğer yenilik de straplez modellerin biraz arka planda kalması, oluyor.

2014-Gelinlik-Modelleri-2
2014 Gelinlik Modelleri Yaka Tercihim Ne Olmalıdır?

Bir süredir bir çok kişi tarafından straplez olan tasarımlar tercih ediliyordu. Ancak bu senenin başlarından itibaren yeniden yakası olan 2014 gelinlik modelleri tercih edildiğini görebiliyoruz. Mükemmel kayık yaka tasarımlar bir çok gelinin hayallerini süsleyebilecek kadar ince bir işçiliğe sahip duruyor. Tül gibi bir detay ile tasarlanan yakaların dışında sadece inci ya da taş ile hazırlanan yakalarda yerini almış gibi duruyor.

2014 Gelinlik Modelleri Hangi Detaylara Sahip?

Bu sene gelinlikleri incelediğimiz zaman ilk olarak dantel gözümüze çarpan detaylar arasında yer alıyor. Gelinliğin sadece üst kısmında kullanılan, sadece etek kısmında kullanılan ya da bütününde kullanılan dantel detayı sıklığının tercihi size bırakılmış. Bunun yanı sıra bu sene için parlak taşlar ile süslenmiş modellere de çok fazla denk gelebiliyoruz. Tabii ki de inci detayı da mükemmel zarafeti ile bu sene de gelinlikleri süslemeye devam ediyor.

 

2014 Tesettür Gelinlik Modelleri Hangi Detaylara Sahip?

Bu sene dantel detayının gerçekten de ön planda olduğundan bahsetmiştik. Normal gündelik kıyafetlerde bile denk gelebileceğimiz bu detayı artık gelinlikler üzerinde de görebiliyoruz. Tesettür gelinlikler de ilk sırada hareketlenmeyi sağlayan detayın dantel olduğunu söyleyebiliriz. Genel olarak gelinliğin tümüne yayılan dantel detayı daha fazla tercih ediliyor. Siz de bu şekilde bir tercih yaparak şık ve zarif bir görünüme sahip olabilirsiniz.
Aynı şekilde parlak taşlar ile süslenen gelinlikler de dikkat çekmeye devam ediyor. Ancak bu sene yaptığımız incelemeler doğrultusunda söyleyebilirim ki gereğinden fazla detaya yer verilmemiş. Son derece sade ve zarif olan modeller bu sene en çok tercih edilen modeller olmaya devam ediyorlar. Siz de sadelikten yana bir kişi iseniz mutlaka 2014 gelinlik modelleri arasından tercih yaparken gereksiz detaylardan kaçınmalısınız.

Kaynak: http://www.enyenigelinlikmodelleri.net

2014-Gelinlik-Modelleri-3 2014-Gelinlik-Modelleri-5 2014-Gelinlik-Modelleri-9

Bir önceki yazımız olan Gebelikte Cinsel İlişki Pozisyonları Nasıl Olmalı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kategori: Genel

Yorum Bildir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir